WDA Liga 2021

Táto liga je organizovaná Tomášom Svobodom a Stanislavom Bartošom na FB stránke WDA CZ/SK online darts. Do tejto skupiny sa môže pridať každý kto má chuť hrať šípky a ma na to potrebne vybavenie (PC + kamera).
Ostatné info nájdete na FB stránke.

#Meno1.2.3.4.5.6.Spolu
1Krnáč_K_Kosec170210210590
2Socha_ M_michal80170170420
3Severýn P. - sevca7911014080330
4BabíkM_PrometheusSVK11014050300
5Remias_Brano_Killy14050110300
6Bubica_M_MAGNUM210800290
7Ľupták_V_Raiky8011080270
8Ďurkovič_M_MarekD8080110270
9Knap_J_Jardo50110110270
10Vaisar_Z_Vais0110140250
11Klačan B - Bobula1405050240
12Marosi_A_micsurin808080240
13Gažovič_M_Miro_G080140220
14Patvaricky_M_pavuk808050210
15Kotris_P_Palino_Fish1105040200
16Obranec_P_Attacker7408080200
17Svoboda_T_FreedomSVK1102050180
18Zett_I_IDžOR505080180
19Eisner_josefeisnercz805040170
20JaroslavUrban_Jerry501100160
21Hrnčiar_V_Willy197608080160
22Kupec_V_Hesso505050150
23Lacko_M_MarLacSK505050150
24Marko_J_Turekk505050150
25Štěpánek_O_Ondrouss505040140
26Kučera_O_woofer80500130
27Beblavy_A_AndyBe405040130
28Rajcani_M_RAJČO08040120
29Oroszlan_M_ELPREZIDENTE04080120
30Martisek_D_DMDALI04080120
31Krupa_S_nrtm504020110
32Lenart_J_Uko405020110
33SvobodovaG_GabikaSVK402050110
34Bartoš_S_Stanďo204050110
35Brada_J_Bradini204050110
36Resko_M _Michal.Resko204050110
37Halgas_I_Halgi2200110110
38Pipta_K_CharleySK80200100
39Bezeg_T_bazky05050100
40Pilař_Petr-Pizlik4005090
41Sevcik_T_YK40202080
42Severýn jr. - peldal20402080
43Vidomus_M_Widomko0502070
44Nosko_M_Mateoli0502070
45Zednik_J_Zedna0205070
46Krupova_M_monikakrupova2040060
47Jurkovic_M_krekac050050
48Pernis_J_Janopernis005050
49Chudárek_M_macachuda005050
50Kilik_M_Kilo79400040
51Svoboda_P_Czechprod400040
52Bittman_M_milán2002040
53Glezgo_J_ďuďu0202040
54Rupek_L_LukasRupek004040
55Klčo_P_Papacik004040
56LajcyX004040
57Kučera_J_Mazanek200020
58Plecity_I_ivo68200020
59Malis_O_ondramalis020020
Tabulka online ligy skupiny WDA CZ/SK online darts