WDA Swiss Liga

Táto liga je organizovaná Stanislavom Bartošom a Tomášom Svobodom na FB stránke WDA CZ/SK online darts. Do tejto skupiny sa môže pridať každý kto má chuť hrať šípky a ma na to potrebne vybavenie (PC + kamera).
Ostatné info nájdete na FB stránke.
Systém Swiss spočíva v turnaji kde hrá každý s každým. Avšak ak je prihlásených viacej hráčov ako je vyhlásených kôl v turnaji systém do každého kola losuje dvojice podľa ich výkonnosti z predchádzajúcich zápasov. Výkonnosť určuje tzv. Buchholzov median.
Každé ligové kolo sa bude hrať na 5 kôl.

#Meno1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.Spolu
1BabíkM_PrometheusSVK20232026172002019112217206
2Suchy_D_Dushoo0115171326930920172026203
3Bubica_M_Magnum23300726300000303023199
4Krnáč_K_Kosec30030300232302630000192
5Ľupták_V_Raiky261091102042017132630177
6Marosi_A_micsurin12692049626009911130
7Knap_J_Jardo11131723201170013060121
8Socha_M_MichalSocha1530030626110000697
9Kotris_P_Palino_Fish1405151761523013090
10Hrnčiar_V_Willy19760611101309202302085
11Lacko_M_MarLacSK4151303113361511782
12Vaisar_Z_Vais757111513170077080
13Pernis_J_Janopernis212302310113461580
14Obranec_P_Attacker1951591101111015078
15Martisek_D_DMDALI020010000300001566
16Bartoš_S_Stando11136312211555459
17Kupec_V_Hesso670111517000000056
18Strnisko_T_VEGAS2117040203235000054
19Chudárek_M_macachuda3000570300260044
20Oroszlan_M_ELPREZIDENTE1021044163431342
21Halgi22_Halgaš_Ivan00261300010000040
22R_Dušek_Duša26109000013000000040
23Hornik_P-Dartlion00000001523000038
24Kremy(Jiri Kremser)(Kremy69)00000015017004036
25Gažovič_M_Miro_G01130101150000031
26Svoboda_P_Czechprod1000000000200930
27Ďurkovič_M_MarekD116401070700027
28Schovánek_L_Schovi0000010000260027
29Pasečiak_M_Passoo0000000002600026
30Jerry_darts_Jerry0200001105017026
31Krupa_S_nrtm111171111102018
32Remias_Brano_Killy0170000000000017
33Seman_P_Semkoboss1300000000000013
34Bártek_M_marec1301000000507000012
35Bittman_M_milan111001001021311
36Bezeg_T_bazky010201114000010
37Brada_J_Brandini00006011000008
38Zajpt_P_CocaColaMan50000010000006
39RajcaniM_RAJČO11110110000006
40SvobodovaG_GabikaSVK11000001021006
41Krupova_M_monikakrupova11111000000005
42Kučera_J_Mazanek10011100000105
43Svoboda_T_FreedomSVK11000001010004
44Lenart_J_Uko10000200000003
45Patvaricky_M_pavuk11000000000002
46Resko_M_Michal_Resko01000000100002
47Jara_J_jaroslavjara10000000000001
48Beblavy_A_AndyBe10000000000001
49Kovacs_P_Mr.Kovi10000000000001
50Jurkovic_M_krekac01000000000001
51Szalma_G_GabiDzsii00010000000001
52Skácel_P_Dalfa00000100000001
53Kilik_M_kilo7900000001000001