Master Nováky

V sobotu 16.10.2021 sa konal v Novákoch Master turnaj v softových šípkach.
Do kategórie mužov teda hlavného turnaja sa prihlásilo 60 hráčov. Zvíťazil Filip Škrteľ z Prievidze a vo finále mu 2x 3:0 podľahol Milan Dudáš z Považskej Bystrice. Na tretom mieste sa umiestnil zástupca nášho klubu Ivan Černek ktorý tesne podľahol v finále B strany pavúka Filipovi Škrteľovi 3:2.
Výsledky, zoznam hráčov a hrací plán nájdete na tomto odkaze.

Do kategórie žien sa prihlásilo 18 žien a víťazstvo si vybojovala Katarína Nagyová z Považskej Bystrice ktorá vo finále porazila Renátku Matejovú z Prievidze 2:0. Na tretom mieste sa umiestnila po prehre s Renátkou Matejovou 2:0 zástupkyňa nášho klubu Lívia Bartošová. Výsledky, zoznam hráčiek a hrací plán nájdete na tomto odkaze.

Turnaj kategórie juniorov vyhral náš David Svoboda kde porazil 2:0 vo finále skvelého Branka Hrabovského ml. , ktorý má iba 6 rokov a už dokáže svojich súperov za terčom naháňať. Tretie miesto si vybojovala Bugyiová Bibiánka, ktorá podľahla Brankovi Hrabovskému 2:0. Výsledky, zoznam juniorov a hrací plán nájdete na tomto odkaze.

Víťazom srdečne gratulujeme a česť porazeným. Ďakujeme klubu Nováky za bezproblémovú organizáciu.

Náš klub získal v každej kategórií ocenenie a do prvej deviatky sa prebojovali ešte Peter Holdoš a Ivan Halgaš za čo patri veľké uznanie…

Juniori
Víťazi

Pridaj komentár