Druhá časť sezóny ukončená

Dnes sme odohrali posledné dve ligové kola druhej časti.
Zúčastnilo sa na nich 24 hráčov. Do posledných finálových zápasov nebolo jasne kto získa prvé tri priečky v kategórií mužov aj žien.

O prvenstvo v mužskej kategórií bojoval Peter Holdoš s Borisom Klačanom. Po odstúpení Petra pred posledným play-off stačilo Borisovi poraziť v prvom kole Davida Svobodu aby získal potrebný počet bodov a zaistil si tak prvenstvo. Boris to ale nedokázal a David Borisa porazil 2:1 a dotiahol to až do finále kde porazil Ivana Černeka 3:0. Bolo to prvé Davidove ligové víťazstvo.
Ivan svojou účasťou vo finále získal potrebný počet bodov a s náskokom 100 bodov pre Davidom získal tretiu priečku.

V ženskej kategórií sa odohrala rovnaká dráma ako u mužov. Pred posledným kolom mohli víťazstvo získať až tri hráčky. Účasťou Mirky Černekovej a Miladky Bartošovej v štvrťfinále play-off získala Miladka body ktorými presne dorovnala prvú Gabiku Svobodovú. Musel preto na pokyn vedúceho klubu  nasledovať rozstrel na 9 šípok. V rozstrele získala viacej bodov Gabika a získala tak prvenstvo.

Muži

1. Peter Holdoš
2. Boris Klačan
3. Ivan Černek
4. Dávid Svoboda
5. Michal Socha

Ženy

1. Gabriela Svobodová
2. Milada Bartošová
3. Martina Sajdáková
4. Iveta Windischová
5. Lívia Bartošová

Juniori

Kategóriu ešte zatiaľ nemáme ale ocenili sme Davida za zisk vicemajstra Slovenska do 18 rokov. Dúfajme že sa nám podarí tento rok spojazdniť súťaž juniorov.

Trofeje 🙂

Pridaj komentár